(03344) 4-11-10
(03344) 4-42-56

Гель для укладання волосся сильна фіксація, мокрий ефект

ГЕЛЬ ДЛЯ УКЛАДАННЯ ВОЛОССЯ

СИЛЬНА ФІКСАЦІЯ

Призначений для стильного моделювання та укладання волосся в умовах перукарського салону. Гель вміщує велику кількість полімерів, які забезпечують зачісці довготривалу фіксацію, збільшують об`єм волосся, зберігаючи його пружним та еластичним. Провітамін В5 і УФ-фільтр захищають структуру волосся від втрати вологи та шкідливої дії сонячного проміння.

Застосування: необхідну кількість гелю розтерти у долонях, рівномірно нанести на волосся, змоделювати зачіску та висушити на повітрі або феном.

МОКРИЙ ЕФЕКТ

Призначений для моделювання короткого та середньої довжини волосся. Гель містить гліцерин, який утримує вологу та надає зачісці класичний ефект мокрого волосся. Провітамін В5 і УФ-фільтр захищають структуру волосся від втрати вологи та шкідливої дії сонячного проміння.

Застосування: необхідну кількість гелю розтерти у долонях, рівномірно нанести на волосся, змоделювати пальцями зачіску та дати висохнути природним чином.

Пінка для моделювання зачіски сильна фіксація

ПІНКА ДЛЯ МОДЕЛЮВАННЯ ЗАЧІСКИ

СИЛЬНА ФІКСАЦІЯ

Призначена для моделювання та фіксації зачіски, надання їй об’єму. Формула пінки збагачена провітаміном В5 та УФ-фільтром, які доглядають та захищають волосся.

Результат:
- фіксація та об’єм;
- натуральний блиск.

Застосування: витиснути 2-4 порції пінки на долоню, рівномірно нанести за допомогою гребінця на вологе або сухе волосся. Надати зачісці бажану форму та висушити феном або на повітрі.

Увага! Цей флакон можна використовувати багато разів, наповнюючи його рідиною із запасної економічної упаковки.