(03344) 4-11-10
(03344) 4-42-56

 

БАЛЬЗАМ-ФЛЮЇД

БАЛЬЗАМ-ФЛЮЇД 

ЗАХИСНИЙ КОМПЛЕКС
для фарбування

Призначений для захисту волосся під час застосування перманентної чи напівперманентної фарби або освітлення волосся. Збагачений протеїнами пшениці та вітамінно-силіконовим комплексом, флюїд підсилює кондиціонуючі властивості фарбуючої / освітлюючої суміші, вирівнює структуру волосся, надає йому м’якості, шовковистості та блиску.

Результат:

м’яке, шовковисте та блискуче волосся.

Застосування: додайте у фарбуючу суміш 60 мл фарби або 30 г освітлюючого порошку) безпосередньо перед нанесенням 5 мл бальзаму-флюїду (зробіть чотири натискання дозатором). Кількість крему-окислювача збільшувати не потрібно.


ФІКСАТОР ДЛЯ ХІМІЧНОЇ ЗАВИВКИ

ФІКСАТОР ДЛЯ ХІМІЧНОЇ ЗАВИВКИ 

З КОНДИЦІОНЕРОМ

Призначений для нейтралізації лужних залишків препарату та відновлення рівня рН волосся після процедури хімзавивки. Кондиціонер покращує розчісування волосся та надає блиск. Фіксатор – універсальний засіб, придатний до використання з різними типами препаратів для класичної хімзавивки.


КРЕМ-ОКИСЛЮВАЧ

КРЕМ-ОКИСЛЮВАЧ 

   3%         6%         9%       12%
10 vol    20 vol    30 vol    40 vol

Рекомендується для всіх операцій фарбування та освітлення волосся в умовах перукарського салону.


ЗАСІБ ДЛЯ ОСВІТЛЕННЯ ВОЛОССЯ

ЗАСІБ ДЛЯ ОСВІТЛЕННЯ ВОЛОССЯ 

ДЕКОЛОР
ультра блонд

Призначений для мелірування та освітлення волосся (до 7 тонів) в умовах перукарського салону. Підходить для будь-якого типу волосся та всіх технологій блондування. Без запаху аміаку, не створює пилу. Активні компоненти, що входять до складу засобу, захищають волосся під час процедури освітлення. Волосся виглядає живим, м’яким та блискучим. Працює з 3%, 6%, 9% кремами-окислювачами. Можливе застосування засобу з кремом-окислювачем 12% на волоссі азіатського типу. У цьому випадку необхідно уникати контакту освітлюючої суміші зі шкірою голови. Для ефективного захисту волосся під час процедури освітлення рекомендується додавати до освітлюючої суміші, перед нанесенням, 5 мл бальзаму-флюїду "Захисний комплекс".


ПРЕПАРАТ ДЛЯ ХІМІЧНОЇ ЗАВИВКИ

ПРЕПАРАТ ДЛЯ ХІМІЧНОЇ ЗАВИВКИ

1 СИЛЬНИЙ
для жорсткого волосся

Призначений для завивки жорсткого волосся у перукарському салоні

2 НОРМАЛЬНИЙ
для нормального волосся

Призначений для завивки нормального волосся із середньою піддатливістю до завивання у перукарському салоні.

3 ДЕЛІКАТНИЙ 
для фарбованого волосся

Призначений для завивки тонкого, пошкодженого, фарбованого або освітленого волосся у перукарському салоні. Нові ефективні формули препаратів, збагачені кондиціонером, забезпечують рівномірний і гарантований результат завивки, легке використання та оптимальний догляд за волоссям.


тонік для шкіри

ТОНІК 

ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ФАРБИ ЗІ ШКІРИ
для шкіри

Призначений для видалення фарби, яка може потрапити на шкіру під час фарбування волосся.

Застосування: невелику кількість тоніку нанести на ватний тампон і ретельно очистити ділянки шкіри. Після використання видалити залишки тоніку зі шкіри вологою серветкою.


ДВОФАЗНИЙ КОНДИЦІОНЕР

ДВОФАЗНИЙ КОНДИЦІОНЕР 

БЛОНД
для волосся блонд

Призначений для догляду за освітленим, мелірованим та фарбованим у колір блонд волоссям. Його формула збагачена натуральними екстрактами ромашки, нагідків, лимону та протеїнами мигдалю у комплексі з УФ-фільтром активно захищає та підтримує колір волосся блонд. Комплекс кондиціонерів покращує розчісування волосся, відновлює його структуру, надаючи шовковистості та блиску.

Результат:

захист кольору;

легке розчісування та м’якість;

об’єм, шовковистість та блиск.

Застосування: збовтати флакон для змішування двох фаз, розпилити на чисте, сухе або вологе волосся. Не змивати!


СРІБЛЯСТИЙ ШАМПУНЬ

СРІБЛЯСТИЙ ШАМПУНЬ 

АНТИЖОВТИЙ ЕФЕКТ
для світлого та сивого волосся

Призначений для миття освітленого, світлого та сивого волосся. Завдяки делікатним компонентам, спеціальному фіолетовому пігменту та провітаміну В5 шампунь:

ефективно усуває рештки хімічних продуктів після процедур освітлення або знебарвлення волосся;

нейтралізує небажаний жовтий відтінок;

посилює сріблясті відтінки сивого волосся, надає йому яскравість та блиск.

Застосування: на вологе волосся нанести необхідну кількість шампуню, масувати до утворення піни та залишити на 3-5 хвилин. Ретельно змити. При необхідності процедуру повторити.


 

 

 

 

 

 

 

Назад  < 1    2    3    4    5    6Вперед