(03344) 4-11-10
(03344) 4-42-56

 


ШАМПУНЬ

для чоловіків

ОСВІЖАЮЧИЙ

для всіх типів волосся

Ефективно та м’яко очищує волосся і шкіру голови, не порушуючи жирового балансу. Ментол, що входить до складу шампуню, освіжає та заспокоює шкіру голови, залишаючи відчуття приємної прохолоди. Провітамін В5 зволожує, надає м’якості та блиску волоссю. Свіжий чоловічий аромат забезпечує довготривале відчуття комфорту та чистоти.

Результат:

   чисте, сильне, блискуче волосся;

    відчуття прохолоди на шкірі голови.

Застосування: нанести на вологе волосся масажними рухами та ретельно змити. Запобігати попаданню в очі. Делікатна консистенція шампуню ідеально підходить для миття тіла.

250 мл / 1000 млШАМПУНЬ 

ПРОТИ ЛУПИ

для всіх типів волосся

М’яко очищує волосся та шкіру голови від зроговілих частинок. Шампунь містить активний компонент – піритіон цинку, який ефективно бореться з лупою та попереджує її повторну появу.

Провітамін В5 та ментол, що входять до складу шампуню, знімають подразнення, тонізують та освіжають шкіру голови.

Результат:

    м’яке волосся без лупи;

    тонізуючий ефект.

Застосування: нанести шампунь на вологе волосся, масувати його до утворення піни, через декілька хвилин змити теплою водою.

250 млШАМПУНЬ

з провітаміном В5

ОЧИЩАЮЧИЙ

для всіх типів волосся

Призначений для глибокого очищення всіх типів волосся. Шампунь ніжно очищує волосся від бруду і залишків хімічних речовин попередніх процедур та ідеально підготовлює його для подальшої роботи. Шампунь збагачений провітаміном В5 та екстрактом ромашки, які заспокійливо впливають на шкіру голови, пом’якшують волосся.

Рекомендується для застосування перед хімічною завивкою та фарбуванням волосся.

Застосування: невелику кількість шампуню нанести на вологе волосся, масувати його до утворення піни та змити теплою водою. При необхідності процедуру повторити.

1000 мл / 5000 млШАМПУНЬ 

БІОСІРКОВИЙ

для жирного волосся

Ефективно запобігає надмірній жирності волосся та зменшує причини виникнення лупи. Унікальний ефект досягається завдяки застосуванню комплексу SEBUM BLOKER на основі біосірки та екстракту апельсину.

Біосірка нормалізує надмірну секрецію сальних залоз, що зменшує жирність волосся. Завдяки своїм антисептичним властивостям біосірка запобігає розмноженню грибків, які викликають лупу. Екстракт апельсину має протизапальну та антиоксидантну дію, зменшує активність сальних залоз.

Застосування: нанести на вологе волосся, масувати до утворення піни, залишити на 2-3 хвилини та змити водою.

250 мл / 1000 мл / 5000 млШАМПУНЬ

з провітаміном В5

КОНДИЦІОНУЮЧИЙ

для всіх типів волосся

Призначений для частого використання. Його м’яка формула, збагачена провітаміном В5 та протеїнами пшениці, зволожує, захищає та кондиціонує волосся, надає йому блиску.

Результат:

      зволожене, м’яке волосся;

      легке розчісування та блиск.

Застосування: нанести шампунь на вологе волосся, масувати його до утворення піни та змити теплою водою. Ідеальний у поєднанні з Бальзамом з протеїнами шовку.

1000 мл / 5000 млБАЛЬЗАМ

З ПРОТЕІНАМИ ШОВКУ

для всіх типів волосся

Призначений для догляду за волоссям всіх типів. Збагачений протеїнами шовку, провітаміном В5 і кондиціонуючим комплексом, бальзам полегшує розчісування та укладання волосся, надає йому здоровий вигляд.

Результат:

      об’єм, шовковистість та блиск;

      легке розчісування та м’якість;

      зволоження та живлення.

Застосування: рівномірно нанести бальзам на вимите вологе волосся, залишити на кілька хвилин і потім ретельно змити теплою водою. Ідеальний у поєднанні з Кондиціонуючим шампунем.

250 мл / 1000 мл / 5000 мл
 

Назад  < 1    2    3    4    5    6Вперед