(03344) 4-11-10
(03344) 4-42-56

 

ШАМПУНЬ живильний

ШАМПУНЬ живильний

З ОЛІЄЮ АРГАНІЇ
для сухого та пошкодженого волосся

На основі олії арганії призначений для догляду за пошкодженим, ламким та сухим волоссям. Шампунь відновлює та зміцнює структуру волосся, живить та зволожує його, надає м’якості та блиску. Арганова олія багата вітаміном Е та антиоксидантами, які захищають волосся від старіння та шкідливої дії навколишнього середовища.

Результат:

відновлена структура волосся;

зменшена ламкість та січення кінчиків;

м’якість, еластичність та блиск;

захист від УФ- проміння.

Застосування: невелику кількість шампуню нанести на вологе волосся, масувати його до утворення піни та змити теплою водою. Для досягнення максимального результату використовуйте інші косметичні засоби із серії Argan PROFIStyle.


МАСКА живильна для волосся

МАСКА живильна 

З ОЛІЄЮ АРГАНІЇ
для сухого та пошкодженого волосся

Збагачена активним комплексом (олія арганії, мікропротеїни пшениці, кератин, пантенол), призначена для догляду за сухим, ламким та пошкодженим волоссям. Олія арганії інтенсивно живить та зволожує волосся, робить його м’яким та еластичним, надає блиск. Мікропротеїни пшениці проникають глибоко в стержень волосся, зміцнюють, відновлюють та захищають його з середини, зменшують ламкість. Кератин (основна складова волосся) відновлює натуральну захисну оболонку волосся, збільшує його силу та еластичність. Пантенол зволожує волосся, надає йому еластичності та блиску.

Результат:

відновлені структура волосся та гідробаланс;

зменшені ламкість та січення кінчиків;

м’якість, еластичність та блиск;

захист від УФ-проміння.

Застосування: рівномірно нанести маску на чисте вологе волосся, залишити на 5-10 хвилин та ретельно змити теплою водою..


ДВОФАЗНИЙ КОНДИЦІОНЕР

ДВОФАЗНИЙ КОНДИЦІОНЕР 

З ОЛІЄЮ АРГАНІЇ
для сухого та пошкодженого волосся

Призначений для догляду за сухим, ламким та пошкодженим волоссям. Кондиціонер, збагачений аргановою олією, миттєво живить, зволожує волосся, надає йому шовковистості та блиску. Рідкий кератин та протеїни пшениці відновлюють структуру волосся, зменшують його січення, полегшують розчісування та укладання.

Результат:

зволожене та відновлене волосся;

легке розчісування та блиск;

захист від ламкості та січення волосся;

термозахист.

Застосування: збовтати флакон для змішування двох фаз, розпилити на чисте вологе або сухе волосся. Не змивати!


БАЛЬЗАМ-ФЛЮЇД

БАЛЬЗАМ-ФЛЮЇД 

З ОЛІЄЮ АРГАНІЇ
для пошкодженого волосся

Призначений для ефективного догляду за пошкодженим та сухим волоссям.

Флюїд збагачений аргановою олією, яка миттєво проникає у волосся та надає йому м’якість і блиск.

Олія створює захисну мікроплівку на поверхні волосся, забезпечуючи зволоження та захист від перегріву при застосуванні праски або фену.

Застосування: 2-3 краплі розтерти на долонях та розподілити на вологому волоссі. Не змивати! Для надання зачісці блиску нанесіть на сухе волосся.


СПРЕЙ-БЛИСК

СПРЕЙ-БЛИСК 

З ОЛІЄЮ АРГАНІЇ
для всіх типів волосся

Миттєво надає волоссю неповторного блиску. Спрей містить арганову олію, багату вітаміном Е, яка живить волосся, надає йому м’якості і блиску. Захищає структуру і колір волосся, полегшує його розчісування.

Застосування: рівномірно розпилити з відстані 30 см невелику кількість спрею на вологе волосся безпосередньо перед укладанням або на сухе волосся для фінального блиску. Не змивати!


 

Назад  < 1    2    3    4    5    6Вперед