(03344) 4-11-10
(03344) 4-42-56

Про компанію

ТзОВ "ВІКІ" одне з перших українських підприємств, яке спеціалізується на виготовленні косметики, засноване у 1993 році. За час нашого існування було створено 4 торгових марки:  "Silk& Soft ", "Fixona" і "Флорія", які продаються в роздрібних торгових мережах та  "PROFIStyle " - професійну косметику - для використання в перукарських салонах.

Асортиментний ряд підприємства нараховує більше 200 позицій, який ми розширюємо та постійно удосконалюємо, відповідно до активно мінливої ринкової ситуації.

Характерною відмінністю підприємства є наша мобільність у виробництві продукції і побудова довгострокових взаємовигідних відносин з партнерами.

Ідеальне поєднання доступної ціни та високої якості, а також прагнення створити у свідомості споживача образ бренду, дозволяють нам підтримувати свою репутацію, а також динамічно опановувати нові ринки.

Довіра з боку споживачів і завойоване визнання є для нас стимулом до подальшого розвитку своєї діяльності на ринку.

Мета підприємства спрямована на максимальне задоволення потреб споживачів, постійний пошук високоефективних, економічно вигідних та ресурсо-зберігаючих технологій, які забезпечують випуск високоякісної продукції.

Наша місія полягає в підвищенні якості життя споживачів шляхом турботи про їхню красу і здоров'я. А також, відродження позитивного образу українського виробника косметичних товарів.

 

Ми створюємо красу!

 

<< Назад